sobota, 25 kwietnia 2015

Bo los pragnie, byś spełnił swoją Własną Legendę

Bo los pragnie, byś spełnił swoją Własną Legendę

Autor: Maggie
Andrea jest "zwykłą" nastolatką, cierpiącą po stracie ukochanego brata, pilną uczennicą (od najmłodszych lat zadziwiająco mądrą) i wrażliwą dziewczyną. Ma przyjaciół, z którymi lubi spędzać czas. Jak każdy człowiek ma swojego wroga. Ale skoro pewien chłopak jej dokucza to od razu znaczy, że to wróg numer jeden? Jedyne, co ją różni od rówieśników to to, że posiada nieludzki dar, o którym istnieniu nikt nie wie, oprócz niej. Dar ów jest opanowany przez dziewczynę, ale z czasem zaczyna wymykać się spod kontroli. Dlaczego?
Bohaterka wiedzie życie pełne przygód i przeróżnych emocji. Stara się żyć jak każdy inny człowiek. Im staje się starsza, tym staje się inna... Fizycznie, a nad jej darem jest coraz trudniej zapanować. Czym jest to spowodowane?
Bohaterka z czasem trafi do świata, o którym wcześniej nie miała zielonego pojęcia. Jest to świat pełen niebezpieczeństw czyhających na bezbronne osoby, oraz istot, o których Andrea nie śniła nawet w najśmielszych snach. Istot złych, niebezpiecznych, mrożących krew w żyłach, ale może też i tych dobrych?
Jaką w tym wszystkim rolę odegra Nathan, którego Andrea tak nienawidzi i kim on tak naprawdę jest? Czy pomoże Andrei odnaleźć się w nowym świecie? Kim ona tak naprawdę się stanie? Czy osoba, która jest jej tak bardzo bliska przyczyniła się do okrutnego losu dziewczyny, bo w przeszłości popełniła wielki błąd? Czy los ten można było uniknąć? Czy Andrea stanie po stronie dobra, a może zła? Może zazna jeszcze smaku szczęśliwego życia i odnajdzie miłość, na którą tak długo czekała? Ale czy ta miłość będzie jak z bajki? Czy osoba, którą pokocha, będzie taka jak ona sama?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz